Czy warto zdecydować się na sprzedaż spółki z długami?

Podstawowym celem w przypadku zbywania podmiotu ze zobowiązaniami jest ochrona majątku prywatnego właściciela/ członka zarządu takiego przedsiębiorstwa. Aby zapobiec windykacji, niezbędne jest przeprowadzenie wielu czynności, w tym restrukturyzacji albo likwidacji podmiotu. Sprzedaż spółki z o.o. z długami to w takiej sytuacji wygodne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie przejąć zadłużone firmy, przygotowujemy plany restrukturyzacyjne lub szukamy innych sposobów na zabezpieczenie interesu klienta. Należy pamiętać, aby zgłosić się do nas jak najwcześniej. Im później, tym sytuacja jest trudniejsza i tym trudniej uniknąć windykacji długów spółki z prywatnego majątku. Zapraszamy do współpracy!

Sprzedaż spółki z o.o. z długami

Jakie są zalety sprzedaży zadłużonej spółki?

Podjęcie odpowiednich działań w przypadku podmiotów z długami jest dla przedsiębiorców nierzadko dość kłopotliwe. Formalnościami możemy zająć się my, dbając o ich poprawne przeprowadzenie. Sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. lub w innej formie to także możliwość zabezpieczenia prywatnego mienia przed windykacją, a nawet majątku samej firmy - gdy dochodzi do sporów z instytucjami Skarbu Państwa.

Przy zbyciu udziałów w przedsiębiorstwie z zaciągniętymi zobowiązaniami unika się pogłębiania problemów finansowych poprzez np. pobieranie kolejnych pożyczek. Sprzedaż spółki z o.o. z długami odbywa się w sposób legalny, bezpieczny i transparentny. Realizujemy takie czynności jak zmiana zarządu i adresu siedziby bez dalszego udziału byłego właściciela firmy. Może on tym samym skupić się na rozpoczęciu innych działań zarobkowych w celu uregulowania prywatnego zadłużenia.

Niewątpliwą zaletą opisywanego rozwiązania jest ponadto jego elastyczność. Jako sprawdzony skup przyjmujemy od klientów zadłużone podmioty nawet bez dokumentacji, ze skradzioną gotówką, aktywnym leasingiem czy zaginionym majątkiem.

Sprzedaż zadłużonej spółki - pomóż sobie już dziś!

Wspomniany sposób na likwidację spółki z o.o. z długami poprzez jej sprzedaż naszej firmie to spora pomoc dla osób wpadających w spiralę zobowiązań, których celem jest poprawa swojej sytuacji finansowej. W wielu bowiem przypadkach zadłużone przedsiębiorstwa stają się źródłem poważnych prywatnych zaległości wobec wierzycieli. Dlatego tak ważne jest wczesne podjęcie działań i pozostawienie nam podjęcia najlepszych dla naszego klienta rozwiązań. Chronimy w pierwszej kolejności interesy klientów - zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Adres firmy

Kupno i sprzedaż spółek

Tiger Bro Sp. z o.o.

ul. Niedźwiedzia 29b
02-737 Warszawa

Usługi świadczymy w Warszawie, zdalnie dla klientów z całej Polski.