Czyste spółki

Kupujemy i sprzedajemy czyste spółki

Nieprzypadkowo wielu przedsiębiorców poszukuje czystych spółek z o.o., planując ich zakup. W biznesie, liczy się dobre zarządzanie, a rejestracja firmy to zadanie może niezbyt żmudne, ale jednak wymagające załatwienia wielu formalności. Tymczasem my specjalizujemy się w sprzedaży firm bez historii i przeprowadzonych transakcji, z adresem wirtualnym, które:

  • są wpisane do Rejestru Przedsiębiorców KRS,
  • mają nadany numer REGON i Numer Identyfikacji Podatkowej NIP,
  • są zgłoszone do płatności VAT i VAT-UE,
  • zostały wyposażone w niezbędny kapitał zakładowy,
  • mają rachunek bankowy, który umożliwia błyskawiczne przeprowadzanie transakcji.

Czysta spółka z o.o. jest już formalnie przygotowana do prowadzenia działalności, a więc można rozpocząć ją z dnia na dzień – otrzymujesz wszystkie niezbędne dokumenty. Wpis zmian do KRS może trochę potrwać, ale zmiana zarządu i wspólników są skuteczne z chwilą podpisania dokumentów, a nie wpisania zmian do KRS.

Czyste spółki

Czysta spółka - dla kogo?

Sprzedawane przez naszą firmę czyste spółki z o.o. to opcja dla każdego, kto jest zainteresowanym szybkim, bezpiecznym, a przede wszystkim wygodnym przejęciem firmy, która może od razu funkcjonować.

Nie dla każdego formalności wymagające kontaktu z urzędem skarbowym i innymi podmiotami są łatwe, a wielu osobom brakuje na nie czasu. Zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy zainteresowani biznesem w Polsce mogą mieć pewność, że otrzymają od nas kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Doświadczony zespół jest otwarty na współpracę zarówno z naszego kraju, jak i obcokrajowcami – biegle operujemy językami angielskim, niemieckim, niderlandzkim, rosyjskim i ukraińskim.

Bardzo ważne jest, ze wszystko można załatwić bez przyjeżdżania do Polski!!!

Czysta spółka z o.o. jest szansą na błyskawiczne rozpoczęcie nowego rozdziału w działalności, którą ułatwia nasza firma. Zawsze elastycznie dostosowujemy się do wymagań klientów oraz zapewniamy dyskrecję i pełen profesjonalizm w trakcie przejmowania podmiotu z naszej oferty. Koszt transakcji jest ustalany na podstawie indywidualnych potrzeb klientów. Oprócz wynagrodzenia dla Tiger Bro w cenę wliczone są także niezbędne wydatki związane z formalnościami przy rejestracji podmiotu prawa handlowego.

Spółka z o.o. bez historii w naszej ofercie - na co zwrócić uwagę?

Wśród wszystkich spółek, które mogą zawiązywać polscy przedsiębiorcy, to właśnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.) cieszy się największą popularności. Wynika to m.in. z faktu ochrony majątku udziałowców, a także pozytywnego postrzegania przez potencjalnych klientów i kontrahentów. Minusem są jednak relatywnie długotrwałe formalności przy zakładaniu tej formy działalności.

Czysta spółka z o.o. stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą szybko przejść do prowadzenia biznesu. Co więcej, gotowe podmioty z określonym stażem mogą posłużyć do ubiegania się o dotację ze środków unijnych. Z jednej strony są przygotowane do rozpoczęcia działalności i w pełni zarejestrowane, a z drugiej pozbawione historii transakcji, a to zwiększa szanse przy ocenie wniosku w sprawie udzielenia dofinansowania z UE.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty. Obsługę klientów prowadzimy także zdalnie, a doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam znajdować rozwiązania, które satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Kontakt

Adres firmy

Kupno i sprzedaż spółek

Tiger Bro Sp. z o.o.

ul. Niedźwiedzia 29b
02-737 Warszawa

Usługi świadczymy w Warszawie, zdalnie dla klientów z całej Polski.