Gotowe spółki

Kupujemy i sprzedajemy gotowe spółki

Rozpoczęcie działalności gospodarczej w formie spółki z o.o. wymaga najpierw jej założenia, co wiąże się z licznymi wymaganiami formalnymi. Dla osób, które z różnych względów chcą pominąć ten etap, istnieje inne rozwiązanie – zakupienie gotowego podmiotu ze stażem. Jak wejść w jego posiadanie? Wsparcie na tym polu na potrzeby klientów z Warszawy i okolic świadczy nasz zespół. Zajmujemy się przygotowaniem, przeprowadzeniem i nadzorowaniem wszystkich procedur pozwalających na przejęcie już istniejącego przedsiębiorstwa zarejestrowanego w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na czym to polega i ile kosztuje? Jaka jest cena naszych usług i jak są realizowane? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Gotowe spółki

Gotowe spółki z o.o. - dla kogo?

Co sprawia, że osoby planujące czy już rozpoczynające działalność gospodarczą decydują się na prowadzenie jej w takiej formie? Jednym z kluczowych powodów jest ograniczona odpowiedzialność wspólników, która obejmuje wyłącznie wkład wniesiony do firmy, podczas gdy w przypadku np. działalności jednoosobowej w jej skład wchodzi cały majątek prywatny przedsiębiorcy. Również możliwość korzystnych rozliczeń z ZUS-em jest atutem. Czynnikiem zniechęcającym do założenia działalności jako sp. z o.o. są natomiast nie zawsze proste formalności, które można jednak pominąć poprzez przejęcie gotowej spółki za stażem. Dlaczego warto rozważyć takie rozwiązanie?

Wejście w posiadanie już istniejącego podmiotu oznacza oszczędność czasu. Znika konieczność załatwiania formalności związanych z przygotowywaniem i dostarczaniem dokumentów oraz oczekiwaniem na decyzję urzędników odpowiedzialnych za akceptację lub odrzucenie wniosku. Decydując się na gotowe spółki z o.o., unika się kilkutygodniowych procedur, bo tyle może trwać założenie nowego podmiotu w sposób inny niż przez portal S24, a tam można założyć tylko najprostszą spółkę. Z kolei dzięki stażowi już istniejące przedsiębiorstwo:

  • ma prawo do udziału w zamówieniach publicznych,
  • jest lepiej postrzegane przez klientów,
  • zyskuje większe możliwości pozyskania finansowania,
  • ma większe szanse na zawarcie umowy z dostawcami usług i produktów.

Klienci z Warszawy chcący kupić gotowe spółki z o.o. ze stażem w atrakcyjnej cenie powinni skorzystać z oferty naszej firmy. Na czym dokładnie polega i ile kosztuje taka usługa?

Gotowe do prowadzenia działalności spółki z o.o. - sprzedaż

W ramach współpracy spisujemy odpowiednie umowy, dopełniamy wszystkich wymaganych formalności i przekazujemy dokumenty, na mocy których przedsiębiorstwo zmienia właściciela. Każda sprzedawana przez nas spółka jest rzetelnie zweryfikowana, a po przejęciu nadaje się od razu do prowadzenia działalności gospodarczej. Z dnia na dzień możesz wejść na rynek i zacząć zarabiać zgodnie ze swoimi planami i założeniami, zapominając o formalnościach związanych z rejestracją biznesu.

Ile kosztuje gotowa spółka z o.o. ze stażem? Cena jest bardzo zróżnicowana, a do jej określenia konieczna jest indywidualna kalkulacja. Aby ją uzyskać, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, a na podstawie pozyskanych informacji wskażemy wszystkie koszty.

Kontakt

Adres firmy

Kupno i sprzedaż spółek

Tiger Bro Sp. z o.o.

ul. Niedźwiedzia 29b
02-737 Warszawa

Usługi świadczymy w Warszawie, zdalnie dla klientów z całej Polski.