Jak wygląda sprzedaż gotowych spółek z o.o.?

Założenie działalności gospodarczej w Polsce dla wielu przyszłych przedsiębiorców okazuje się problematyczne. Jedną z trudności w tym zakresie jest czas oczekiwania na rejestrację podmiotu w sytuacji, gdy prosta standardowa umowa w systemie S24 nie spełnia oczekiwań. Sprzedaż gotowych spółek z o.o. realizowana przez naszą firmę pozwala rozpocząć funkcjonowanie na rynku znacznie szybciej. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat takiej usługi!

Sprzedaż gotowych spółek z o.o.

W jaki sposób przeprowadzana jest sprzedaż gotowych spółek z o.o.?

Oferowane przedsiębiorstwa są zakładane w pełni legalnie - odbywa się to poprzez dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności. Często mają wieloletnią historię, co umożliwia skorzystanie z kredytów czy dotacji. Sprzedaż gotowych spółek z o.o. to z kolei dość prosty proces. Po ustaleniu szczegółów transakcji podpisujemy umowę z klientem. Jest ona poświadczana notarialnie, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla przyszłego właściciela podmiotu gospodarczego.

Bezpośrednio po przekazaniu firmy można rozpocząć funkcjonowanie na rynku, nie czekając na wpisanie zmian do KRS. Sprzedaż gotowych spółek z o.o. prowadzimy zarówno dla obywateli Polski, jak i osób pochodzących z innych krajów.

Czy zakup gotowej spółki jest bezpieczny?

Podstawowym atutem oferowanego rozwiązania jest oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności realizacji długotrwałego procesu rejestracji firmy. Należy również pamiętać, że proponowane przez nas gotowe spółki z o.o. przeznaczone do sprzedaży są pozbawione wszelkich zobowiązań. Mają opłacony kapitał zakładowy oraz wszelkiego rodzaju atrybuty formalne - numer NIP, REGON, często są też zarejestrowane jako płatnik VAT. Mogą też posiadać różnego typu koncesje.

Klientom gwarantujemy całkowity brak negatywnej historii w zakresie prowadzenia działalności jako zbywane przedsiębiorstwo. Są to zarówno podmioty gospodarcze, które od momentu założenia funkcjonowały bez wystawiania faktur VAT, zatrudniania pracowników, podpisywania umów z innymi firmami lub pobierania wsparcia finansowego z jakichkolwiek źródeł, jak też podmioty z historią, zawsze jednak zweryfikowaną i potwierdzoną przez biuro rachunkowe, które ją wcześniej obsługiwało. Wszystko to sprawia, że zakup działalności jest w tym wypadku w pełni bezpieczny. W razie wątpliwości jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące świadczonych przez nas usług - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Adres firmy

Kupno i sprzedaż spółek

Tiger Bro Sp. z o.o.

ul. Niedźwiedzia 29b
02-737 Warszawa

Usługi świadczymy w Warszawie, zdalnie dla klientów z całej Polski.