Sprzedaż spółki z leasingiem - gdzie szukać skupu?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zaciągnięcie zobowiązań w różnej formie, miedzy innymi leasingu. Leasing nie jest długiem, ale staje się nim w momencie niewypłacalności podmiotu gospodarczego, gdy wszystkie przyszłe raty stają się wymagalne. W takiej sytuacji, aby uniknąć pogłębienia problemu, dobrym rozwiązaniem może okazać się sprzedaż spółki z leasingiem. Jesteśmy w stanie zrealizować tego typu transakcję - zapraszamy do współpracy.

Sprzedaż spółki z leasingiem

Jak znaleźć sprawdzony skup przyjmujący spółki z leasingiem?

Opóźnienia w spłacaniu należności objętych umową leasingu to coraz częściej pojawiająca się w polskich firmach sytuacja. Przedsiębiorca musi się liczyć z odebraniem dostępu do środków trwałych bądź nieruchomości, które zostały mu tymczasowo przekazane. Zobowiązanie w określonej wysokości nadal jednak wymaga uregulowania - co przy ograniczeniu lub całkowitym braku przychodów bywa bardzo trudne. Sprzedaż spółki z leasingiem często okazuje się jedynym wyjściem w opisywanym przypadku. Należy to zrobić zanim przyszłe raty staną się wymagalne.

Taką transakcję należy przeprowadzić ze sprawdzoną firmą świadczącą usługi w tym zakresie. Warto sprawdzić jej legalność - nasza działalność funkcjonuje pod konkretnymi numerami NIP, REGON i KRS, jesteśmy też płatnikiem VAT. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów, dzięki czemu sprzedaż spółki z leasingiem realizowana jest szybko i bezpiecznie. Dysponujemy fizyczną siedzibą firmy, w której przyjmujemy klientów. Wirtualne biuro, brak transparentności w zakresie kwestii formalnych związanych ze skupem, a także problemy z kontaktem, powinny zwrócić uwagę przedsiębiorcy chcącego przekazać udziały w celu pozbycia się firmy.

Czemu należy zbyć spółkę z leasingiem sprawdzonej firmie zajmującej się skupem?

Przy występowaniu zobowiązań osoby zarządzające podmiotem gospodarczym muszą zadbać o ich spłatę. Sprzedaż spółki z leasingiem np. podstawionej osobie może skutkować wszczęciem postępowania - zarówno z powództwa cywilnego, jak i karnego. Zbycie firmy w niewłaściwy sposób często jest bowiem kwalifikowane m.in. jako działanie na szkodę wierzycieli. Aby uniknąć takich problemów, warto zaufać naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres firmy

Kupno i sprzedaż spółek

Tiger Bro Sp. z o.o.

ul. Niedźwiedzia 29b
02-737 Warszawa

Usługi świadczymy w Warszawie, zdalnie dla klientów z całej Polski.